A Motorkiállításra egy-két meglepetést is tartogattunk: átalakuló mentőmotoros szobrokat készített nekünk Rácalmási József művész, aki egyben mentőápolóként is szolgálatot teljesít. Különlegességük, hogy más oldalról mást mutatnak: ha szemből nézzük őket, akkor egy konstantin keresztet láthatunk, ha oldalról, akkor egy mentőmotor képe tárul elénk.

A szobrok teste fehér porcelán, köszönet érte a pálházi Stylist-Jewels családi vállalkozásnak, amely a ZEMA márkanév alatt évek óta a minőséget és a valódi értékek bemutatását és annak megtartását tartja legfontosabb irányelvének: www.zemajewels.hu. A talapzat fekete műkő, mely kiemeli a szobrok alakzatát.
Aki 10.000 Ft-tal támogatja alapítványunkat, megajándékozzuk ezzel az egyedi művészeti alkotással!
Látogassatok el hozzánk a standunkra, hogy holnap személyesen is találkozhassatok a Művésszel: “A” pavilon 302A

Egyedi átalakuló mentőmotoros szobor Egyedi átalakuló mentőmotoros szobor Egyedi átalakuló mentőmotoros szobor

Hozzászólok