máj-12-2017

Mentőkarambol

Mai napon egy mentőgépkocsi karambolozott egy betegszállító autóval. A bejelentés hallatán a gödöllői mentőmotorosunk is bejelentkezett, hogy tud vonulni a balesethez, hogy segíthessen a bajtársaknak.

Gyorsaságának köszönhetően elsőként ért a mentőmotor a helyszínre és kezdte el a sérült mentő dolgozók ellátását. Az első trauma vizsgálat az egyik sérültnél felvetette a tompa hasi sérülés gyanúját, ezért XCollarral nyakrögzítés és lapáthordágyon teljes test rögzítés mellett, monitorizálva szállította kórházba egy mentőgépkocsi a mentőmotoros kíséretében. A másik mentő dolgozót a mátyásföldi esetkocsi látta el.

Köszönjük a helyszínen dolgozó mentőegységek segítségét és jobbulást kívánunk a Bajtársainknak!

20170512 Mentőkarambol 1 20170512 Mentőkarambol 2 20170512 Mentőkarambol 3

Fotók: Magyar Mentőmotor Alapítvány