Köszönjük, hogy ennyien eljöttetek az újraélesztés világnapja alkalmából szervezett programunkra!
Sok bátor jelentkező sajátíthatta el az újraélesztés lépéseit. Az oktatás végén a résztvevők egy kvíz játékon vehettek részt, ahol bizony sokan kitűnően szerepeltek
Lehetőség nyílt közelről megszemlélni mentőmotorjainkat, felszerelésüket, és Mentőmotorosaink természetesen készséggel válaszoltak a felmerülő kérdésekre. Szeretettel várunk Benneteket minden ilyen alkalmunkon! Gyertek el máskor is és ismerjétek meg küldetésünket, motorosainkat!

Ti is segíthetitek munkánkat: alapítványunk Adhat vonalának hívásával 250 forinttal támogatjátok a sikeres mentéseket! Hívjátok a 13600 számot és válasszátok a 25-ös kódot! Köszönjük!

Újraélesztés Világnapja 2017 Újraélesztés Világnapja 2017 Újraélesztés Világnapja 2017 Újraélesztés Világnapja 2017