Útjára indult újabb kezdeményezésünk az adjukossze.hu oldalon:

“Az OMSZ Mentőmotoros Szolgálata motorral érkezik a bajba jutott embertársunkhoz. Az odafelé vezető úton számos akadályt kell leküzdenie. Dacol az időjárás elemeivel, az idővel, a forgalommal. Nem mindegy, hogy mindezt milyen motoron, milyen védőfelszereléssel teszi. A motorosnak a bukósisak az életet jelentheti!

A Magyar Mentőmotor Alapítvány célul tűzte ki a betegek, sérültek minél magasabb szintű egészségügyi ellátását és a motorosaik védelmét egyaránt. Tavaly a speciális mentéstechnikai eszközökre gyűjtöttünk, most Motorosainknak van szüksége segítségre. Új bukósisakokat szeretnénk vásárolni részükre.”

Segítsetek, hogy Motorosaink biztonságban legyenek a Hozzátok vezető úton!

További részletekért látogassatok el az adjukossze.hu oldalra, ahol Ti is támogathatjátok célkitűzésünket! Köszönjük!

Fogjunk össze a mentőmotorosokért! Fogjunk össze a mentőmotorosokért!