Április 28-án lesz Magyarország első “motoKvíz” motorostúrája!

“A motoKvíz egy új fajta tájékozódási túra, amelynek fő célkitűzései a szórakozás, a motorozás és főként a jótékonyság. A két motorból álló csapatok egy rajzos itiner alapján motorozzák végig a 200 kilométer körüli versenytávot. Közben két pontőrt érintenek, akiknél kitöltenek egy-egy tesztlapot. A célban mindenki meleg ebédet kap és a saját maga által jónak tartott összeggel támogatja a Magyar Mentőmotor Alapítványt.”

A rendezvény szervezői Alapítványunk életmentő munkájához ily módon szeretnének hozzájárulni, így – örömmel téve eleget a felkérésnek – mi is ott leszünk! 🙂 A túráról részleteket a www.motorun.eu oldalon találtok. Már eddig is sok motor jelentkezett, de még vannak szabad helyek, gyertek el minél többen, találkozzunk a motoKvízen!

motoKvíz