Már hagyománynak számít, hogy augusztus 2. szombatja: Mentőmotoros Nap. Ezt a napot régóta arra szenteljük, hogy veletek közösen guruljunk egyet, jobban megismerjétek motorjainkat és alapítványunk munkáját, és cél a Magyar Mentőmotor Alapítvány támogatása is a tombolából és a perselyből befolyt összeggel.

Idén sincs ez másként: az idei végcél Mecseknádasd, a Hetényi Pincészetben várnak minket szeretettel. Idén is lesz mentési bemutató, a gyerekeket rajzverseny is várja, a közös ebéd után pedig még egy koncertet is megnézhetünk együtt.

A regisztráció már elindult, a 6. Mentőmotoros Napra itt tudtok jelentkezni: bit.ly/6mmnap_reg

Folyamatosan frissítjük az esemény Facebook oldalát is, érdemes figyelemmel követni! A tesztmotor.hu cikkében pedig még részletes programot is találtok.

Várunk titeket szeretettel augusztus 10-én a Hősök terén!