AdjukÖssze.hu

Fogjunk össze a Mentőmotorosokért!

Az OMSZ Mentőmotoros Szolgálata motorral érkezik a bajba jutott embertársunkhoz.

Az odafelé vezető úton számos akadályt kell leküzdenie. Dacol az időjárás elemeivel, az idővel, a forgalommal.
Nem mindegy, hogy mindezt milyen motoron, milyen védőfelszereléssel teszi. A motorosnak a bukósisak az életet jelentheti!

22289800_1947869228573145_8012450224546235111_o

A Magyar Mentőmotor Alapítvány célul tűzte ki a betegek, sérültek minél magasabb szintű egészségügyi ellátását és a motorosaik védelmét egyaránt. Tavaly a speciális mentéstechnikai eszközökre gyűjtöttünk, most Motorosainknak van szüksége segítségre. Új bukósisakokat szeretnénk vásárolni részükre.

Segítsetek, hogy Motorosaink biztonságban legyenek a Hozzátok vezető úton!

Kövessétek Ti is figyelemmel gyűjtésünket!

Ugye szomorú látvány egy összetört motor? Rosszall Sokan álltatok már e fölött. Sajnos motorosaink sem tudják mindig elkerülni a bajt. Ezért is fordítunk kiemelt figyelmet védőfelszerelésükre. Ezúttal bukósisakokra gyűjtünk. Már 483.000 Ft jött össze, de még messze a cél!

Köszönjük eddigi adakozóinknak a nagylelkű támogatásokat! Üzeneteiket megtekinthetitek kampányoldalunkon a “TÁMOGATÁSOK” fül alatt.

Számítunk Rátok a teljes összeg elérésében!

A megosztásokért is hálásak vagyunk: kérjük, hogy terjesszétek kezdeményezésünket, érjük el együtt a kitűzött célt!

Fogjunk össze a Mentőmotorosokért! – A bukósisak az életüket jelentheti…

Köszönjük! Vigyor

Széles utat, balesetmentes közlekedést Mindenkinek!

a Magyar Mentőmotor Alapítvány motorosai